JednotkaJednotka
DvojkaDvojka
MarkízaMarkíza
JOJJOJ
JOJ PlusJOJ Plus
ČT 1ČT 1
TA3TA3
NovaNova
PrimaPrima
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
09:30
11:00
10:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
09:30
11:00
10:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
 
 
Sudkyňa Amy: Aj taký je život 00:40:00
 
Kolekcia: Zmluva 01:25:00
 
Kolekcia: Šaty 02:15:00
 
Kolekcia: Šaty 02:20:00
 
Dámsky klub 03:10:00
 
Správy RTVS "N" 04:40:00
 
Duel 05:35:00
 
Správy RTVS "N" 06:00:00
 
Počasie 06:55:00
 
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Boj o dieťa 07:00:00
 
Ranné správy RTVS 07:30:00
 
Ekologické bývanie: Hotel Lapa Rios - Kostarika 08:30:00
 
Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Diablova noha 09:00:00
 
Nash Bridges: Pád z výšky 10:05:00
 
Duel 10:50:00
 
5 proti 5 11:20:00
 
Správy RTVS 12:00:00
 
Radosť zo života 12:20:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG 12:55:00
 
Správy RTVS 16:00:00
 
Ekologické bývanie: Kontajnerový dom - Kostarika 16:30:00
 
Popolcová streda 17:00:00
 
Správy RTVS 19:00:00
 
Góly - body - sekundy 19:55:00
 
Počasie 20:20:00
 
Liga majstrov 20:30:00
 
Liga majstrov - zostrihy 22:50:00
 
Nash Bridges: Pád z výšky 23:30:00
 
Komisár Montalbano: Hlas huslí 00:15:00
 
Komisár Montalbano: Pes z hliny 02:00:00
 
Autosalón 03:45:00
 
Správy RTVS "N" 04:15:00
 
Postav dom, zasaď strom 05:05:00
 
Správy RTVS "N" 05:35:00
 
Góly - body - sekundy 06:30:00
 
Počasie 06:45:00
 
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dôvera 06:55:00
 
Ranné správy RTVS 07:30:00
 
Ekologické bývanie: Kontajnerový dom - Kostarika 08:30:00
 
Slovensko v obrazoch 09:00:00
 
Svet v obrazoch 09:20:00
 
Nash Bridges: Podvodníci 09:55:00
 
Na vysokej skale: Krásna Ľudmila 10:40:00
 
Správy RTVS 12:00:00
 
Dámsky klub 12:20:00
 
Sudkyňa Amy: Muži nie sú netvori 13:55:00
 
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Otec 14:50:00
 
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dom 15:25:00
 
Správy RTVS 16:00:00
 
Ekologické bývanie: Chaty na Veľkých jazerách - Francúzsko 16:25:00
 
Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Strieborný ohnivák 16:55:00
 
Duel 17:45:00
 
Krátke správy RTVS 18:10:00
 
5 proti 5 18:20:00
 
Správy RTVS 19:00:00
 
Góly - body - sekundy 19:55:00
 
Počasie 20:20:00
 
Zlaté časy 20:30:00
 
Lea - niečo o mne 21:30:00
 
Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Otec do vetra 23:10:00
 
Nash Bridges: Podvodníci 23:50:00
 
Lea - niečo o mne 00:40:00
 
Dámsky klub 02:15:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG 03:50:00
 
Radosť zo života: Vladimír Dzurilla 07:00:00
 
Ranné správy RTVS 07:30:00
 
Ekologické bývanie: Chaty na Veľkých jazerách - Francúzsko 08:30:00
 
Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Strieborný ohnivák 09:00:00
 
Nash Bridges: Nočný lovec 10:05:00
 
Duel 10:50:00
 
5 proti 5 11:20:00
 
Správy RTVS 12:00:00
 
Dámsky klub 12:20:00
 
Sudkyňa Amy: Činy zo zúfalstva 13:55:00
 
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Odvaha 14:50:00
 
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Z kola von 15:25:00
 
Správy RTVS 16:00:00
 
Ekologické bývanie: Hotel Brando - Tahiti 16:25:00
 
Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Vila Visteria 16:55:00
 
Duel 17:50:00
 
Krátke správy RTVS 18:10:00
 
5 proti 5 18:20:00
 
Správy RTVS 19:00:00
 
Góly - body - sekundy 19:55:00
 
Počasie 20:20:00
 
Milujem Slovensko 20:30:00
 
Fetiše socializmu II.: Slovenské more 21:55:00
 
Večerné správy RTVS 22:25:00
 
...a spravodlivosť pre všetkých 22:40:00
 
 
Správy RTVS "N" 00:10:00
 
Správy a komentáre 01:00:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 02:00:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom ženy (1. kolo) 02:10:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 03:10:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: BEH NA LYŽIACH: šprint klasicky 03:25:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: CURLING: mix - finále 04:25:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 05:30:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom ženy (2. kolo) 05:45:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 06:55:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: skoky na strednom mostíku 07:10:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: športové dvojice (krátky program) 07:50:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: SNOUBORDING: U-rampa - muži 09:20:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: ben na 10 km 09:45:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 10:20:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom - ženy 10:40:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: športové dvojice (krátky program) 11:35:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 11:50:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: BIATLON: ženy 15 km 12:00:00
 
Živá panoráma 12:55:00
 
Autosalón 13:30:00
 
Jazdi hlavou: Telefonovanie 13:50:00
 
Polícia 13:55:00
 
Športové nádeje: Futbalové talenty 14:10:00
 
Magazín Ligy majstrov 14:30:00
 
Športové nádeje: Futbalové talenty 14:35:00
 
Magazín Európskej ligy 14:55:00
 
Magazín Európskej ligy 15:20:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ŠPORT – OLYMPIJSKÝ DOM 2018 15:55:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: RÝCHLOKORČUĽOVANIE: 1.000 - ženy 16:05:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: beh na 10 km 16:35:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ: USA - Slovinsko 17:00:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: BIATLON: ženy 15 km 17:50:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom - ženy 18:20:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG 18:50:00
 
Rýchla rota Chipa a Dala 19:30:00
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" 20:00:00
 
Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a krokodíl nílsky 20:10:00
 
Mikro-príšery 21:05:00
 
Správy a komentáre 22:00:00
 
GBS 22:25:00
 
Umenie 22:30:00
 
Kinorama 22:55:00
 
Noc v archíve: Olympiáda 23:25:00
 
Správy RTVS "N" 00:25:00
 
Správy a komentáre 01:15:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 02:45:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: super-G - muži 02:55:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: športové dvojice (voľná jazda) 04:10:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 05:30:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Fínsko - Nemecko 05:40:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 07:10:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: BEH NA LYŽIACH: ženy - 10 km voľne 07:30:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Švédsko - Nórsko 08:55:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 11:00:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: SNOUBORDING: board-cross - muži 11:15:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: BIATLON: muži - 20 km 11:55:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Kanada - Švajčiarsko 14:00:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 15:40:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ŠPORT – OLYMPIJSKÝ DOM 2018 15:50:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: SANE: súťaž družstiev 16:05:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: RÝCHLOKORČUĽOVANIE: muži 10.000 m 16:35:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (ženy): Kanda - USA 17:05:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: športové dvojice 18:20:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Južná Kórea - Česko 18:50:00
 
Rýchla rota Chipa a Dala 19:30:00
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" 20:00:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 – SUMÁR DŇA 20:10:00
 
Futbal - Európska liga - zápasy 21:00:00
 
Polícia 23:10:00
 
Anjeli strážni: Anjeli strážni Josepha Burzu 23:25:00
 
Daniel Bidelnica - Život pre umenie 23:50:00
 
Správy RTVS "N" 00:15:00
 
Neposedko a jeho svetoví kamaráti 06:00:00
 
Neposedko a jeho svetoví kamaráti 06:05:00
 
Neposedko a jeho svetoví kamaráti 06:10:00
 
Neposedko a jeho svetoví kamaráti 06:20:00
 
Neposedko a jeho svetoví kamaráti 06:30:00
 
Máša a medveď II 06:35:00
 
Bob a Bobek na cestách 06:45:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: BEH NA LYŽIACH: muži - 15 km voľne 06:55:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Rusko - Slovinsko 08:35:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 10:50:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: SKELETON: muži - 4. jazda 11:00:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: SNOUBORDING: board-cross ženy 11:40:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: KRASOKORČUĽOVANIE: muži (krátky program) 12:10:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 13:00:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Švédsko - Nemecko 13:05:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 15:40:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ŠPORT – OLYMPIJSKÝ DOM 2018 15:50:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: RÝCHLOKORČUĽOVANIE: ženy 5.000 m 16:05:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: BEH NA LYŽIACH: muži - 15 km voľne 16:35:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: aerials - ženy 17:05:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Fínsko - Nórsko 17:30:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: HOKEJ (muži): Slovensko - USA 18:15:00
 
Rýchla rota Chipa a Dala 19:30:00
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" 20:00:00
 
ZOH 2018 PJONGČANG: ŠTÚDIO ZOH 2018 – SUMÁR DŇA 20:10:00
 
Katarína Veľká II. - Vzostup 21:00:00
 
Vojna a mier 21:50:00
 
Mal som sen 22:55:00
 
 
Mentalista III. 00:30:00
 
Lovec zločincov III. 02:10:00
 
Rodinné prípady 03:35:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 04:55:00
 
Teleráno 06:00:00
 
Varte s nami 08:30:00
 
Zámena manželiek 08:40:00
 
Oteckovia 09:50:00
 
Susedské prípady 11:00:00
 
Rodinné prípady 12:00:00
 
Mentalista III. 13:00:00
 
Susedské prípady 15:00:00
 
Rodinné prípady 16:00:00
 
PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY 17:00:00
 
Reflex 17:25:00
 
Oteckovia 17:55:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 19:00:00
 
POČASIE 20:05:00
 
ŠPORTOVÉ NOVINY 20:20:00
 
CHART SHOW 20:30:00
 
Moja veľká láska 22:35:00
 
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 00:45:00
 
Mentalista III. 01:40:00
 
Lovec zločincov III. 03:00:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 04:55:00
 
Teleráno 06:00:00
 
Šťastný domov 08:50:00
 
Oteckovia 09:50:00
 
Susedské prípady 11:00:00
 
Rodinné prípady 12:00:00
 
Mentalista III. 13:00:00
 
Susedské prípady 15:00:00
 
Rodinné prípady 16:00:00
 
PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY 17:00:00
 
Reflex 17:25:00
 
Oteckovia 17:55:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 19:00:00
 
POČASIE 20:05:00
 
ŠPORTOVÉ NOVINY 20:20:00
 
Detektív Dušo 20:30:00
 
Dobre vedieť! 21:40:00
 
Rodinné prípady 22:45:00
 
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 23:45:00
 
Mentalista III. 00:40:00
 
Lovec zločincov III. 02:25:00
 
Rodinné prípady 03:50:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 04:55:00
 
Teleráno 06:00:00
 
Zámena manželiek 08:30:00
 
Oteckovia 09:50:00
 
Susedské prípady 10:55:00
 
Rodinné prípady 11:55:00
 
Mentalista III. 12:55:00
 
Susedské prípady 14:50:00
 
Rodinné prípady 15:55:00
 
PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY 17:00:00
 
Reflex 17:25:00
 
Oteckovia 17:55:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 19:00:00
 
POČASIE 20:05:00
 
ŠPORTOVÉ NOVINY 20:20:00
 
Jak se zbavit nevěsty 20:30:00
 
Hriešny tanec 22:15:00
 
 
Myšlienky vraha 00:10:00
 
KRIMI 01:10:00
 
NOVINY TV JOJ 01:40:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 02:25:00
 
OCHRANCOVIA 03:10:00
 
SÚDNA SIEŇ 03:50:00
 
SÚDNA SIEŇ 04:35:00
 
NOVINY TV JOJ 05:20:00
 
KRIMI 06:00:00
 
NOVINY TV JOJ 06:30:00
 
NOVÉ BÝVANIE 07:20:00
 
SÚDNA SIEŇ 08:35:00
 
SÚDNA SIEŇ 09:55:00
 
OCHRANCOVIA 11:00:00
 
NOVINY O 12:00 12:00:00
 
TOP STAR 12:40:00
 
POLICAJTI V AKCII 13:00:00
 
NAŠI 15:00:00
 
NÁKUPNÉ MANIAČKY 15:45:00
 
NOVINY O 17:00 17:00:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 17:55:00
 
KRIMI 19:00:00
 
NOVINY TV JOJ 19:30:00
 
ŠPORT 20:25:00
 
NAJLEPŠIE POČASIE 20:30:00
 
VALENTÍNSKA PREMIÉRA: Láska po anglicky 20:35:00
 
Spackané plastické operácie: Po zákroku II. (6) 22:55:00
 
Vražedné Miami II. 23:25:00
 
Myšlienky vraha 00:25:00
 
NOVINY TV JOJ 01:20:00
 
TOP STAR 02:05:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 02:20:00
 
OCHRANCOVIA 03:05:00
 
SÚDNA SIEŇ 03:55:00
 
SÚDNA SIEŇ 04:40:00
 
NOVINY TV JOJ 05:30:00
 
KRIMI 06:05:00
 
NOVINY TV JOJ 06:35:00
 
NOVÉ BÝVANIE 07:30:00
 
SÚDNA SIEŇ 08:45:00
 
SÚDNA SIEŇ 09:55:00
 
OCHRANCOVIA 11:00:00
 
NOVINY O 12:00 12:00:00
 
TOP STAR 12:40:00
 
POLICAJTI V AKCII 13:00:00
 
NAŠI 15:00:00
 
NÁKUPNÉ MANIAČKY 15:45:00
 
NOVINY O 17:00 17:00:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 17:55:00
 
KRIMI 19:00:00
 
NOVINY TV JOJ 19:30:00
 
ŠPORT 20:25:00
 
NAJLEPŠIE POČASIE 20:30:00
 
INKOGNITO 20:35:00
 
SEDEM 22:00:00
 
SILNÉ REČI 22:50:00
 
KOLABS 23:30:00
 
Vražedné Miami II. 00:05:00
 
Myšlienky vraha 01:05:00
 
KRIMI 02:05:00
 
NOVINY TV JOJ 02:25:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 03:05:00
 
OCHRANCOVIA 03:50:00
 
SÚDNA SIEŇ 04:35:00
 
NOVINY TV JOJ 05:20:00
 
KRIMI 05:55:00
 
NOVINY TV JOJ 06:30:00
 
NOVÉ BÝVANIE 07:20:00
 
SÚDNA SIEŇ 08:40:00
 
SÚDNA SIEŇ 09:55:00
 
OCHRANCOVIA 11:00:00
 
NOVINY O 12:00 12:00:00
 
TOP STAR 12:40:00
 
POLICAJTI V AKCII 13:00:00
 
NAŠI 15:00:00
 
NÁKUPNÉ MANIAČKY 15:45:00
 
NOVINY O 17:00 17:00:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 17:55:00
 
KRIMI 19:00:00
 
NOVINY TV JOJ 19:30:00
 
ŠPORT 20:25:00
 
NAJLEPŠIE POČASIE 20:30:00
 
VEĽKÝ BALÍK 20:35:00
 
VŠETKO ČO MÁM RÁD 21:45:00
 
Maggie 23:05:00
 
 
NOVÉ BÝVANIE 01:00:00
 
Hľadá sa dom pre milionárov IV. 02:00:00
 
Kutyil s.r.o. II. 02:45:00
 
Čierne vlajky II. 03:15:00
 
Sekundy pred katastrofou IV. 04:10:00
 
Prvé oddelenie 04:55:00
 
KLAN 05:20:00
 
Nevinní 06:05:00
 
PÁLI VÁM TO 06:50:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 07:30:00
 
Najkrajšie bývanie II. 08:45:00
 
Hľadá sa dom pre milionárov IV. 09:50:00
 
Prvé oddelenie 11:05:00
 
PÁLI VÁM TO 11:35:00
 
Nevinní 12:35:00
 
Kutyil s.r.o. II. 13:40:00
 
Simpsonovci XV. 14:25:00
 
Fakty a fikcie II. 14:55:00
 
PANELÁK XI. 15:55:00
 
Simpsonovci XV. 17:00:00
 
Kosti II. 17:30:00
 
ŽREBOVANIE 19:35:00
 
Kutyil s.r.o. II. 19:45:00
 
Kuriér 20:35:00
 
Legendy II. 22:30:00
 
Druhá šanca 23:30:00
 
NOVÉ BÝVANIE 00:30:00
 
Hľadá sa dom pre milionárov IV. 01:30:00
 
Kutyil s.r.o. II. 02:15:00
 
Legendy II. 02:50:00
 
Druhá šanca 03:30:00
 
PANELÁK XI. 04:10:00
 
Prvé oddelenie 05:00:00
 
KLAN 05:20:00
 
Nevinní 06:00:00
 
PÁLI VÁM TO 06:50:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 07:30:00
 
Najkrajšie bývanie II. 08:45:00
 
Hľadá sa dom pre milionárov IV. 09:50:00
 
Prvé oddelenie 11:10:00
 
PÁLI VÁM TO 11:40:00
 
KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 12:40:00
 
Kutyil s.r.o. II. 13:45:00
 
Simpsonovci XV. 14:35:00
 
Ninja Factor II. 15:05:00
 
PANELÁK XI. 16:05:00
 
Simpsonovci XV. 17:05:00
 
Kosti II. 17:35:00
 
TIPOS INFO 19:35:00
 
ŽREBOVANIE 19:40:00
 
Kutyil s.r.o. II. 19:45:00
 
Liga výnimočných 20:35:00
 
Walking Dead VII. 22:55:00
 
Nebezpečné lety 00:10:00
 
NOVÉ BÝVANIE 01:15:00
 
Hľadá sa dom pre milionárov IV. 02:15:00
 
Kutyil s.r.o. II. 03:00:00
 
Walking Dead VII. 03:30:00
 
Nebezpečné lety 04:30:00
 
KLAN 05:15:00
 
KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 06:00:00
 
PÁLI VÁM TO 06:50:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 07:30:00
 
Najkrajšie bývanie II. 08:45:00
 
Hľadá sa dom pre milionárov IV. 09:50:00
 
Prvé oddelenie 11:05:00
 
PÁLI VÁM TO 12:10:00
 
KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 13:10:00
 
Kutyil s.r.o. II. 14:10:00
 
Simpsonovci XV. 14:45:00
 
Ninja Factor II. 15:15:00
 
PANELÁK XI. 16:10:00
 
Simpsonovci XV. 17:15:00
 
Kosti II. 17:45:00
 
ŽREBOVANIE 19:45:00
 
Kutyil s.r.o. II. 19:50:00
 
Šanghajskí rytieri 20:35:00
 
Letecké katastrofy VII. 23:00:00
 
 
AZ-kvíz 00:25:00
 
Banánové rybičky 00:50:00
 
Zajímavosti z regionů 01:25:00
 
Na stopě 01:55:00
 
Dobré ráno 02:20:00
 
Kočka není pes 04:50:00
 
Postřehy odjinud 05:20:00
 
Události v regionech 05:30:00
 
Studio 6 05:59:00
 
To je vražda, napsala VIII: Naprogramovaná vražda 09:00:00
 
Doktor Martin 09:45:00
 
Schody 10:30:00
 
Vyprávěj 10:50:00
 
Černé ovce 11:45:00
 
Zprávy ve 12 12:00:00
 
Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 12:20:00
 
Sama doma 12:30:00
 
Bláha a Vrchlická 14:00:00
 
Trumfy Miroslava Donutila 15:00:00
 
To je vražda, napsala VIII: Den mrtvých 15:55:00
 
Cestománie 16:45:00
 
AZ-kvíz 17:15:00
 
Černé ovce 17:40:00
 
Události v regionech 18:00:00
 
Kde domov můj? 18:25:00
 
Události za okamžik a počasí 18:55:00
 
Události 19:00:00
 
Branky, body, vteřiny 19:50:00
 
Losování Sportky a Šance 19:59:00
 
Vzteklina 20:00:00
 
Cirkus Bukowsky 21:05:00
 
Výsledky losování Šťastných 10 21:59:00
 
Columbo 22:00:00
 
Kriminalista III 23:35:00
 
AZ-kvíz 00:35:00
 
Hobby naší doby 01:00:00
 
Máte slovo s M. Jílkovou 01:25:00
 
Dobré ráno 02:30:00
 
Kluci v akci 05:00:00
 
Události v regionech 05:30:00
 
Studio 6 05:59:00
 
To je vražda, napsala VIII: Den mrtvých 09:00:00
 
Kredenc 09:45:00
 
F. . Věk 10:05:00
 
Tichý život Divé Báry 10:50:00
 
Černé ovce 11:45:00
 
Zprávy ve 12 12:00:00
 
Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 12:20:00
 
Sama doma 12:30:00
 
Deštník 14:00:00
 
Trumfy Miroslava Donutila 14:15:00
 
Doktor Martin 15:10:00
 
To je vražda, napsala VIII: Anděl smrti 15:55:00
 
Cestománie 16:45:00
 
AZ-kvíz 17:15:00
 
Černé ovce 17:40:00
 
Události v regionech 18:00:00
 
Kde domov můj? 18:25:00
 
Události za okamžik a počasí 18:55:00
 
Události 19:00:00
 
Branky, body, vteřiny 19:50:00
 
Vyprávěj 20:00:00
 
Gejzír 20:55:00
 
Máte slovo s M. Jílkovou 21:25:00
 
Výsledky losování Šťastných 10 22:24:00
 
Případy detektiva Murdocha X 22:25:00
 
Taggart 23:10:00
 
AZ-kvíz 00:05:00
 
Objektiv 00:30:00
 
Toulavá kamera 01:00:00
 
Banánové rybičky 01:40:00
 
Dobré ráno 02:05:00
 
13. komnata Josefa Nedorosta 04:35:00
 
Sváteční slovo římskokatolického kněze Marcela Krajzla 05:05:00
 
Kredenc 05:10:00
 
Události v regionech 05:30:00
 
Studio 6 05:59:00
 
To je vražda, napsala VIII: Anděl smrti 09:00:00
 
Doktor Martin 09:45:00
 
Deštník 10:35:00
 
Vyprávěj 10:50:00
 
Černé ovce 11:45:00
 
Zprávy ve 12 12:00:00
 
Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 12:20:00
 
Sama doma 12:30:00
 
Na stopě 14:00:00
 
Reportéři ČT 14:25:00
 
Trumfy Miroslava Donutila 15:05:00
 
Cestománie 16:00:00
 
Polopatě 16:35:00
 
AZ-kvíz 17:30:00
 
Události v regionech 18:00:00
 
Kde domov můj? 18:25:00
 
Události za okamžik a počasí 18:55:00
 
Události 19:00:00
 
Branky, body, vteřiny 19:50:00
 
Losování Mimořádné Sportky a Šance 19:59:00
 
Četnické humoresky: Hypnotizér 20:00:00
 
Všechnopárty 21:30:00
 
Výsledky losování Šťastných 10 22:24:00
 
Hercule Poirot 22:25:00
 
Případy detektiva Murdocha X 23:20:00
 
 
Žurnál 00:30:00
 
Záver vysielania 00:59:00
 
Ranné správy 06:00:00
 
Správy 09:00:00
 
Telenákupné pásmo 09:15:00
 
Šport+ 09:30:00
 
Správy 10:00:00
 
Téma dňa 11:00:00
 
Žurnál 12:00:00
 
Správy 13:00:00
 
Správy 14:00:00
 
Showbiz 14:30:00
 
Správy 15:00:00
 
Žurnál 16:00:00
 
Správy 17:00:00
 
Správy 18:00:00
 
Spektrum 18:15:00
 
Hlavné správy 18:30:00
 
Šport 19:00:00
 
Ekonomika 19:10:00
 
TIPOS 19:35:00
 
Téma dňa 19:50:00
 
Správy 20:45:00
 
TIPOS 21:25:00
 
Motoring 21:30:00
 
Žurnál 22:00:00
 
Šport+ 22:30:00
 
Správy 23:00:00
 
Téma dňa 23:30:00
 
Žurnál 00:30:00
 
Záver vysielania 00:59:00
 
Ranné správy 06:00:00
 
Správy 09:00:00
 
Telenákupné pásmo 09:15:00
 
Šport+ 09:30:00
 
Správy 10:00:00
 
Téma dňa 11:00:00
 
Žurnál 12:00:00
 
Biznis 12:45:00
 
Správy 13:00:00
 
Správy 14:00:00
 
Motoring 14:30:00
 
Správy 15:00:00
 
Žurnál 16:00:00
 
Správy 17:00:00
 
Správy 18:00:00
 
Bago 18:15:00
 
Hlavné správy 18:30:00
 
Šport 19:00:00
 
Ekonomika 19:10:00
 
TIPOS 19:35:00
 
Počasie 19:40:00
 
Téma dňa 19:50:00
 
Správy 20:45:00
 
5 minút o vašich financiách 21:20:00
 
TIPOS 21:25:00
 
Analýzy a trendy 21:30:00
 
Žurnál 22:00:00
 
Šport+ 22:30:00
 
Bago 22:45:00
 
Správy 23:00:00
 
Téma dňa 23:30:00
 
Žurnál 00:30:00
 
Záver vysielania 00:59:00
 
Ranné správy 06:00:00
 
Správy 09:00:00
 
Telenákupné pásmo 09:15:00
 
Šport+ 09:30:00
 
Bago 09:45:00
 
Správy 10:00:00
 
Téma dňa 11:00:00
 
Žurnál 12:00:00
 
Spektrum 12:45:00
 
Správy 13:00:00
 
Správy 14:00:00
 
Analýzy a trendy 14:30:00
 
Správy 15:00:00
 
Žurnál 16:00:00
 
Biznis 16:45:00
 
Správy 17:00:00
 
Dobré správy 18:00:00
 
Hlavné správy 18:30:00
 
Šport 19:00:00
 
Štúdio Kultúra 19:07:00
 
TIPOS 19:35:00
 
Ekonomika 19:40:00
 
Správy 20:00:00
 
Portrét 20:30:00
 
Správy 21:00:00
 
TIPOS 21:25:00
 
Správy 21:30:00
 
Cesta do života 21:45:00
 
Žurnál 22:00:00
 
Šport+ 22:30:00
 
Správy 23:00:00
 
Showbiz 23:30:00
 
 
Mentalista VI: Rudý pořadník 00:35:00
 
Mentalista VI: Rudé tetování 01:30:00
 
Kriminálka Miami X: V ohrožení 02:10:00
 
Krok za krokem IV 02:50:00
 
Co na to Češi 03:20:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Napořád 04:00:00
 
Novashopping 04:55:00
 
Snídaně s Novou 05:55:00
 
Novashopping 08:25:00
 
Ulice 08:45:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Zapomeň na city 09:40:00
 
Co na to Češi 11:00:00
 
Tescoma s chutí 11:45:00
 
Polední Televizní noviny 12:00:00
 
Krok za krokem IV 12:30:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Zůstaň! 12:50:00
 
Mentalista VI: Oheň a síra 14:05:00
 
Mentalista VI: Velký rudý drak 15:00:00
 
Kriminálka Miami X: Zákon a nepořádek 15:55:00
 
Odpolední Počasí 16:57:00
 
Odpolední Televizní noviny 17:00:00
 
Co na to Češi 17:25:00
 
Ulice 18:25:00
 
Televizní noviny 19:30:00
 
Výměna manželek IX 20:20:00
 
Robinsonův ostrov II 21:40:00
 
Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III: Podfuk 22:40:00
 
Beze stopy: Tichý společník 23:40:00
 
Mentalista VI: Oheň a síra 00:30:00
 
Mentalista VI: Velký rudý drak 01:25:00
 
Kriminálka Miami X: Zákon a nepořádek 02:05:00
 
Krok za krokem IV 02:45:00
 
Co na to Češi 03:20:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Zůstaň! 03:55:00
 
Novashopping 04:55:00
 
Snídaně s Novou 05:55:00
 
Novashopping 08:25:00
 
Ulice 08:45:00
 
Výměna manželek IX 09:40:00
 
Co na to Češi 11:00:00
 
Tescoma s chutí 11:45:00
 
Polední Televizní noviny 12:00:00
 
Krok za krokem IV 12:30:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsme bozi 12:50:00
 
Mentalista VI: Rudý John 14:05:00
 
Mentalista VI: Můj blankytný ráj 15:00:00
 
Kriminálka Miami X: Rodina 15:55:00
 
Odpolední Počasí 16:57:00
 
Odpolední Televizní noviny 17:00:00
 
Co na to Češi 17:25:00
 
Ulice 18:25:00
 
Televizní noviny 19:30:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Nemáš na výběr 20:20:00
 
Prásk 21:40:00
 
Šestý smysl 22:15:00
 
Mentalista VI: Rudý John 00:25:00
 
Mentalista VI: Můj blankytný ráj 01:20:00
 
Kriminálka Miami X: Rodina 02:15:00
 
Co na to Češi 03:15:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsme bozi 03:55:00
 
Novashopping 04:55:00
 
Snídaně s Novou 05:55:00
 
Novashopping 08:25:00
 
Ulice 08:45:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Nemáš na výběr 09:40:00
 
Co na to Češi 11:00:00
 
Tescoma s chutí 11:45:00
 
Polední Televizní noviny 12:00:00
 
Krok za krokem IV 12:30:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Nesmíš mi odejít 12:50:00
 
Mentalista VI: Tajemný flash disk 14:05:00
 
Mentalista VI: Bílá linka 15:00:00
 
Námořní vyšetřovací služba VI: Poslední muž 15:55:00
 
Odpolední Počasí 16:57:00
 
Odpolední Televizní noviny 17:00:00
 
Co na to Češi 17:25:00
 
Ulice 18:25:00
 
Televizní noviny 19:30:00
 
Hříšný tanec 20:20:00
 
Demolition Man 22:15:00
 
 
Komisař Rex na stopě I: N13 00:50:00
 
Komisař Rex na stopě I: Zasvěcení 01:55:00
 
Rosamunde Pilcher: Otázka cti 03:00:00
 
Nexo Knights II: Chamtivost je fajn 06:05:00
 
Chlupatá rota: Ztraceni ve vesmíru / Bouře nad Srstburgem 06:35:00
 
M*A*S*H 07:20:00
 
M*A*S*H 08:10:00
 
M*A*S*H 08:50:00
 
Policie v akci 09:20:00
 
Rosamunde Pilcher: Zahrada rajských pokušení 10:20:00
 
Polední zprávy 12:15:00
 
Jake a tlusťoch IV: Já vím, že víš 12:25:00
 
Doktor z hor: Nové příběhy V: Těžce vybojované štěstí 13:25:00
 
Komisař Rex na stopě I: V záři slunce 14:25:00
 
Komisař Rex na stopě I: Veselí bukanýři 15:30:00
 
Odpolední zprávy 16:35:00
 
Policie v akci 16:50:00
 
Prostřeno! 17:50:00
 
Zprávy FTV Prima 18:55:00
 
Krimi zprávy 19:25:00
 
Divošky 19:40:00
 
TOP STAR 19:55:00
 
Modrý kód: Rovnou do ráje 20:15:00
 
Show Jana Krause 21:35:00
 
Polda III: Ve jménu otce 22:45:00
 
Policie v akci 23:55:00
 
Komisař Rex na stopě I: V záři slunce 00:50:00
 
Komisař Rex na stopě I: Veselí bukanýři 01:50:00
 
Rosamunde Pilcher: Zahrada rajských pokušení 02:55:00
 
Nexo Knights II: Kniha posedlosti 06:15:00
 
Chlupatá rota: Franton Káč / Krokodýl Danda 06:45:00
 
M*A*S*H 07:25:00
 
M*A*S*H 08:15:00
 
M*A*S*H 08:55:00
 
Policie v akci 09:30:00
 
Rosamunde Pilcher: Láska nad propastí 10:25:00
 
Polední zprávy 12:20:00
 
Jake a tlusťoch IV: Tak to celé odvoláme 12:30:00
 
Doktor z hor: Nové příběhy V: Srdeční záležitosti 13:35:00
 
Komisař Rex na stopě II: Celeste 14:35:00
 
Komisař Rex na stopě II: Ztracené tělo 15:35:00
 
Odpolední zprávy 16:35:00
 
Policie v akci 16:50:00
 
Prostřeno! 17:50:00
 
Zprávy FTV Prima 18:55:00
 
Krimi zprávy 19:25:00
 
Divošky 19:40:00
 
TOP STAR 19:55:00
 
Ohnivý kuře II: Plány, ze kterých sešlo 20:15:00
 
Prima Partička 21:35:00
 
Ano, šéfe! 22:35:00
 
Policie v akci 23:50:00
 
Komisař Rex na stopě II: Celeste 00:45:00
 
Komisař Rex na stopě II: Ztracené tělo 01:45:00
 
Rosamunde Pilcher: Láska nad propastí 02:45:00
 
Doktor z hor: Nové příběhy V: Srdeční záležitosti 04:35:00
 
Nexo Knights II: Královský turnaj 06:10:00
 
Chlupatá rota: Rajčatová pohroma / Velká chlupatá koule 06:40:00
 
M*A*S*H 07:25:00
 
M*A*S*H 08:15:00
 
M*A*S*H 08:55:00
 
Policie v akci 09:30:00
 
Rosamunde Pilcher: Stará láska nerezaví 10:25:00
 
Polední zprávy 12:20:00
 
Jake a tlusťoch IV: Možná, že se mýlím 12:30:00
 
Doktor z hor: Nové příběhy V: S těžkým srdcem 13:35:00
 
Komisař Rex na stopě II: Kudlanka 14:35:00
 
Komisař Rex na stopě II: Kalendář 15:30:00
 
Odpolední zprávy 16:35:00
 
Policie v akci 16:50:00
 
Prostřeno! 17:50:00
 
Zprávy FTV Prima 18:55:00
 
Krimi zprávy 19:25:00
 
Divošky 19:40:00
 
TOP STAR 19:55:00
 
1890: Kabinet kuriozit 20:15:00
 
Dvojí obvinění 21:35:00
 
Policie v akci 23:50:00
 

Najčítanejšie